Gjirokastër/ Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

0
151

Një aksident ka ndodhur sot në Kordhoc , në Gjirokastër një automjet tip “Reno” ka dal nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Shkak mendohet të ketë qenë lagështia e rrugës.Burimet bëjnë me dije se nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Shkruaj nje koment