Gjirokaster / Perplasi toyoten , arrestohet 36 vjecari

0
145

Gjirokastër.

Specialistët e Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasin D. M., 36 vjeç, banues në Libohovë, pasi në aksin rrugor Gjirokastër-Jorgucat, në vendin e quajtur “Gorricë”, ky shtetas duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka përplasur mjetin tip “Toyota”, me drejtues shtetasin P. J.

Për pasojë është dëmtuar shtetasi D. M., i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Shkruaj nje koment