Gjirokaster/ Policia identifikon njerin prej grabitesve te argjendarise

Detaje te reja zbulohen per grabitjen e argjendarise diten e djeshme ne qytetin e Gjirokastres . Ku sipas burimeve eshte identifikuar nje prej grabitesve i cili eshte ish bashkeshorti i shiteses ne kete subjekt.
A. Mevlani 40 vjec nga Gjirokastra dyshohet se eshte organizatori i grabitjes . Policia e Gjirokastres po punon per zbardhjen e ngjarjes duke kqyrur kamerat e sigurise dhe kapjen e autoreve te cilet jane shpallur ne kerkim .

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment