Gjirokaster/ Policia u gjen kanabis , dy te rinj ne pranga

0
289

U referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, në ngarkim të shtetasve K. S., 19 vjeç dhe A. S., 18 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi gjatë kontrollit fizik iu gjetën disa doza me lëndë të dyshuar narkotike cannabis sativa.

Shkruaj nje koment