Gjirokaster/ Prene pyjet , arrestohen dy 33 vjecar

0
126

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Prerja e paligjshme e pyjeve”, në ngarkim të shtetasve T. B., 33 vjeç dhe A. N., 33 vjeç, banues në fshatin Zenelaj, pasi janë kapur duke prerë pemë në pyllin e fshatin Plesat, Gjirokastër.

Shkruaj nje koment