Gjirokastër/ Procedohen tre të mitur, vodhën materiale sportive tek shkolla në ‘Urën e Kardhiqit’

0
10

Specialistët e seksionit për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër referuan materialet në prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së parë për shtetasit e mitur D.B , A.B dhe H.N banues në Gjirokastër pasi në ‘Urën e Kardhiqit’ Gjirokastër, në shkollën Bilal Golemi kanë dëmtuar një nga dritaret, disa dyer dhe kanë vjedhur materiale sportive.

Shkruaj nje koment