Gjirokastër/ Shembet rruga me kalldrëm , përmbyset makina , një i lënduar

Para banesës së Angonatëve në zonën historike të qytetit të Gjirokastrës është shkëputùr një pjesë e kalldrëmit duke shkaktuar një aksident . Një kamion që transportonte materiale inerte është shkëmbyer me një mjet veturë. Rruga me kalldrëm nuk e ka mbajtur dot peshën e të dy makinave dhe është shembur bashkë me veturën. Drejtuesi i veturës i cili është lënduar është transportuar menjëherë në spital .

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment