Gjirokaster/ Shkarkohet kreu i PMNZSH

Shefi i PMNZSH Gjirokaster Kujtim Bizhga eshte shkarkuar sot nga kjo detyre. Ndersa mesohet se vendin e tij e ka zene Pellumb Shalari.Situata e zjarreve dhe dy viktimat e shenuara mendohet te kene qene shkaqet e largimit te Bizhges i cili ka nje eksperience disa vjecare ne kete sektor.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment