Gjykata lë në burg ish-zyrtaren Alda Klosi

0
114

Gjykata e Apelit ka lënë në burg ish-zyrtaren Alda Klosi, pasi kjo e fundit kërkoi lirimin nga qelia.

Ish-zyrtarja e Kryeministrisë akuzohet për pastrim parash, deklarim të rremë dhe fshehje pasurie.

Klosi përfundoi pas hekurave pas dëshmisë së pastrueses së saj Rozeta Dobi.

Shkruaj nje koment