Grabitet banesa në Labovë, autori i gëzohet 600 eurove dhe çan ferrën

0
56

Vjedhjet në Qarkun e Gjirokastrës nuk kanë të ndalur. Një tjetër rast është shënuar gjatë natës  në fshatin Labovë e Sipërme në Bashkinë e Libohovës.

Mësohet se është vjedhur me thyerje banesa e shtetasit Vangjel Caro duke i marrë një vlerë monetare prej 50 mijë lekësh të rinj, 600 Euro si dhe dy telefona celularë. Të njëtat burime bëjnë me dije se po punohet për kapjen e autorit.

Shkruaj nje koment