Grabitje në Këlcyrë, ja dëmi tek lokali i Hysnie Kananit

0
178

Një lokal është grabitur gjatë orëve të natës në qytetin e Këlcyrës.

Jugunews.net mëson se persona të maskuar janë futur në lokalin e qytetares Hysnie Kananaj dhe kanë marrë paratë që kanë gjetur brenda. Bëhet me dije se shuma e parave të grabitura është 40 mijë lekë të rinj ndërkohë po punohet për gjetjen dhe kapjen e autorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here