Grabitje në Pazarin Karakteristik, në kërkim autorët

0
140

Një market i vogel është grabitur në oret e para te mengjesit te sotem ne qytetin e Gjirokastres. Ngjarja ka ndodhur ne Pazarin Karakteristik pjese e zones historike te qytetit. Referuar burimeve zyrtare policore, behet e ditur se grabitësit kanë arritur të marrin mallra të ndryshëm dhe një shumë të konsiderueshme te hollash.

Policia konfirmon se behet fjale per dy persona identiteti i te cileve eshte zbuluar dhe po punohet per kapjen e tyre.

Shkruaj nje koment