Grabitje në Tepelenë, hajdutët thyejnë derën dhe marrin lekët

0
98

Një banesë është grabitur gjatë natës duke u gdhire dita e sotme në fshatin Turan. Grabitesit kanë hyrë në banesë duke thyer porten hyrese te saj ndërsa raportohet se kanë marrë një shumë të konsiderueshme te hollash.

Policia e Tepelenes pas sinjalizimeve nga terreni eshte vene ne levizje per zbulimin e autoreve te kesaj grabitjeje dhe venien e tyre para pergjegjesise. Nuk eshte rasti i pare qe ndodh ne Turan te Tepelenes kur grabites te paidentifikuar ndermarrin akte te tilla nderkohe qe deri tani forca zbuluese e policise ka munguar.

Shkruaj nje koment