Greqi: Gjëndet i vdekur në banesën e mikut të vet një 22-vjeçar shqiptar

0
201

Një 22 vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në ishullin e Kretës në Greqi.Sipas mediave greke, i riu u gjet i pajetë brenda banesës së një miku të tij, ku po qëndronte prej disa kohësh.Ka qenë pronari i banesës që ka gjetur trupin dhe më pas ka njoftuar autoritetet ndërsa në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe forcat e pòlicisë lokale.Ka dyshime se vdekja mund të ketë ardhur për shkak të mbidozës pasi njihej si përdorues i lëndëve narkotike megjithatë pritet përgjigja nga autopsia për të mësuar më shumë.

Shkruaj nje koment