Greqi, sekuestrohen mbi 1.3 ton kokainë, operacioni vijon

0
164

Një sasi e madhe kokaine, më shumë se 1 ton, është sekuestruar në kuadër të një operacioni që po zhvillohet.
Droga u gjet në një banesë në qytetin Astakos. Zougla.gr informon se sasia e drogës së sekuestruar arrin në 1.3 ton drogë.
Policia ka bërë arrestimet dhe zougla.gr shkruan se dyshohet se droga I përkiste një grupi shqiptarësh .Operacioni vijon.

Shkruaj nje koment