Greqia shtyn hapjen e kufijve me Shqipërinë deri më 31 korrik

Greqia ka shtyrë sërish hapjen e kufijve me Shqipërinë për shkak të situatës së koronavirusit. Tashmë, deri më datë 31 korrik nuk do lejohet hyrja në kufirin grek për qytetarët nga Shqipëria.
Ky vendim ka ardhur si pasojë e rritjes së numrit të rasteve dhe vdekjeve nga Covid-19 në vendin tonë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment