Hiqeshin si zyrtarë të lartë dhe mashtronin biznesmenë, tre të arrestuar në Tiranë, në kërkim organizatori

0
127

Tre persona janë arrestuar në Tiranë, pasi duke u hequr si zyrtarë të lartë të institucioneve mashtronin shtetas të ndryshëm duke iu marrë para.

Policia njofton se në pranga është shpallur në kërkim organizatori i skemës, Florian Gjini.

Këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë tentuar të mashtrojnë një biznesmen dhe t’i marrin shumë prej 35 mijë euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here