Humb jeten nje grua ne aksidentin ne Qafe Muzine

0
266

Nje grua ka humbur jetën si pasojë e daljes së një mjeti nga rruga në zonën e Qafës së Muzinës, në Sarandë.

Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se rreth orës 11:30, në vendin e quajtur Qafa e Muzinës, Sarandë, shtetasja E. B., 50 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Hyundai” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit shtetasja E. B, ka ndërruar jetë, në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Shkruaj nje koment