Humb jetën turisti italian në Sarandë, dyshohet se pësoi arrest kardiak

0
142

Një turist italian ka humbur jetën ditën e sotme në spitalin e Sarandës, ku u paraqit për të marrë ndihmë mjekësore.

33-vjeçari me iniciale D. N. rreth orës 16:30 është paraqitur në spital dhe më pas ka ndërruar jetë. Autoritetet spitalore dyshojnë se shtetasi italian ka pësuar arrest kardiak.

Shkruaj nje koment