Humb kontrollin e parashutës, ndërron jetë turisti çek në Himarë

0
124

Një turist çek ka ndërruar jetë në Himarë pas hedhjes me parashutë.

Sipas policisë, shtetasi çek P. S., rreth 70 vjeç dyshohet se ka humbur kontrollin mbi parashutën, për shkak të arrestit kardiak, dhe ka rënë në vendin e quajtur “Përroi i Palasës”.

“Sot, rreth orës 15:00, shtetasi çek P. S., rreth 70 vjeç, pas hedhjes me parashutë, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi parashutën, për shkak të arrestit kardiak, dhe ka rënë në vendin e quajtur “Përroi i Palasës”, ku si pasojë ka humbur jetën”, njofton policia. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here