Humbi jetën pas atentatit me tritol në Sauk, Sadikaj rezulton pronar i një restoranti në Memaliaj

0
145

Aleksandër Sadikaj, 27-vjeçari që humbi jetën si pasojë e një shpërthimi me eksploziv në makinë, ishte nga Berati dhe pronar i i një “Bar Restoranti’ në Memaliaj.

Sipas të dhënave nga QKB, restoranti rezulton i regjistruar në 18  janar të këtij viti.  Konkretisht ndodhet tek rruga “Mehdi Bisha” në Memaliaj.

Viktima e ngjarjes, sipas policisë ishte proceduar më parë për një tentativë vrasje, vjedhje e drogë.

Shkruaj nje koment