I dehur keqtrajton femijet 15 dhe 13 vjec

0
209

Një 46-vjeçar është proceduar penalisht nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier.

Sipas policisë 46-vjeçari me iniciale K. T., në gjendje të dehur ka keqtrajtuar fëmijët e tij të mitur 15 dhe 13 vjeç.

Njoftimi i policisë

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin K. T., 46 vjeç, banues në Rërës, Patos, pasi në gjendje të dehur ka keqtrajtuar fëmijët e tij të mitur 15 dhe 13 vjeç

Shkruaj nje koment