I dha fund lidhjes me 27-vjeçarin, e reja shqiptare vritet nga ish-partneri në Itali

0
130

Mediat e huaja shkruajnë se shqiptarja jetonte prej vitesh në Itali dhe punonte në sektorin e kateringut, ndërsa autori i dyshuar punonte si kuzhinier.

Pas vrasjes, 27-vjeçari ka telefonuar policinë dhe është vetëdorëzuar, ku ka pohuar se shkak ka qene fundi i një lidhjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here