I mori flakë shtëpia dhe u asfiksua, ndërron jetë i moshuari në Finiq

0
139

Një 65-vjeçar ka ndërruar  jetë në Finiq, pasi i mori flakë shtëpia.

Gjatë mesnatës ka marrë flakë krevati dhe ai është asfiksuar nga tymi, ndërkohë që nuk dihet se si ka rënë zjarri në dyshekun e krevatit.

Shkruaj nje koment