I riu nga Mashkullora vetvaret, nuk kishte mundësi të paguante dritat

Një i ri nga fshati Mashkullorë, është vetvarur në banesën ku jetonte.

Burime nga Jugunews.net konfirmojnë se Florijan Ruko është gjetur i pajetë nga familjarët e vet në katin e parë të banesës dykatëshe në fshatin Mashkullorë. Sipas informacioneve të siguruara, 33 vjecari ka kryer aktin e vetvarjes në orët e para të mëngjesit pasi është cuar nga gjumi.

Gjendja e rënduar ekonomike dhe pamundësia për të paguar energjinë e konsumuar dhe probleme të tjera ekonomike, kanë cuar drejt vetvrasjes të riun nga Mashkullora.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment