I zhdukur prej disa ditësh, gjendet i vdekur i moshuari në Vlorë

0
96

Një 78-vjeçar, është gjetur pa shenja jete në Vlorë.

Blutë bëjnë me dije se i moshuari ishte shpallur i humbur më datë 16.09.2023, pasi ishte larguar nga banesa, ndërsa shtohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Paraprakisht dyshohet se i moshuari është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia e një shkëmbi dhe ka gjetur vdekjen.

Ndërkaq grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Shkruaj nje koment