Ish deputetët Shehu dhe Tavo, shprehin dhimbje ndaj humbjes së jetës së Bashkim Gaxhajt dhe Shefqet Shehut

0
46

Ndarja nga jeta e ish futbollistit te Luftetarit Bashkim Gaxhaj dhe intelektualit te njohur gjirokastrit Shefqet Shehu, ka ngjallur reagime ne opinionin vendas social dhe ate politik.

Ish deputetet e opozites per Qarkun e Gjirokastres perkatesisht Tritan Shehu i PD dhe Vangjel Tavo i LSI, kane ndare me ndjekesit e tyre ne rrjetet sociale dhimbjen dhe trishtimin per keto dy humbje te parakohshme.

Ish deputeti i PD Shehu, ka shperndare lajmin ne rrjetin social FCB permes postimit nga faqja jone, ndersa ish deputeti Tavo ka ngushelluar familjet e te ndjereve dhe vleresuar ata per kontributin e dhene. Zoti Tavo shkruan:

I trishtuar nga lajmi i ndarjes nga jeta për futbollistin Bashkim Gaxhaj dhe intelektualin gjirokastrit Shefqet Shehaj.
Ngushëllime familjeve, të afërmve dhe miqve.

Shkruaj nje koment