ISHIN NISUR PËR PUSHIME NË SHQIPËRI/ AKSIDENTOHET FAMILJA NGA SERBIA NË RRUGËN E KOMBIT, 5 TË PLAGOSUR

0
145

5 anëtarë të një familje mes të cilëve 3 fëmijë, mbetën të plagosur orët e para të së dielës në Rrugen e Kombit, segmenti Milot-Kalimash, pranë fshatit Gziq të Mirditës.
Automjeti me targa serbe me të cilin udhëtonte familja, doli në rruga dhe u përplas me trafikdarësen.

Shkruaj nje koment