“Ishte një takim pasionant” Kjo është gruaja që i mori virgjërinë Princit Harry

0
63

Sasha Walpole, 40 vjeç.

Sot Sasha zbulon se ishte Harry ai që bëri lëvizjen e parë, duke çuar seksin e tyre ‘spontan dhe të ndezur’ në një fushë prapa lokalit The Vine Tree në fshatin Wiltshire. Sasha, tani një nënë e dy fëmijëve që drejton fadromat, kishte ftuar Harry-n, atëherë një nxënës 16-vjeçar, në lokal për të festuar ditëlindjen e saj të 19-të.

Dyshja ishin miq aq të ngushtë sa që Harry i kishte sjellë asaj një Miss Piggy të mbushur dhe një kartolinë për ditëlindje me një shaka për një balenë të fryrë në pjesën e përparme.

Gjatë takimit, princi i ri e pyeti: “A duhet të shkojmë të pimë duhan?” dhe ata u futën në një fushë ngjitur për të pirë një cigare.

“Ai filloi të më puthte”, kujton ajo. “Ishte pasionante, intensive. Të dy e dinim. Nga një puthje shkoi në dysheme shumë shpejt.

‘Ishte i menjëhershëm, i zjarrtë, wham bam, mes dy miqve. Ishte shkëndija sepse nuk duhej ta kishim bërë. Ai nuk ishte ‘Princi Harry’ për mua, ky ishte Harry, miku im, dhe situata kishte dalë pak jashtë kontrollit. Mendoj se ndihej keq, në kuptimin që nuk duhej të ndodhte. Ne nuk u nisëm për ta bërë këtë – nuk ishte e paramenduar dhe nuk e dija se ai ishte i virgjër. Nuk kishte dridhje të virgjër – dukej se e dinte se çfarë po bënte. Ishte e shpejtë, e egër, emocionuese. Të dy ishim të dehur. Nuk do të kishte ndodhur nëse nuk do të ishim ne.‘- tha ajo./dailymail./

Shkruaj nje koment