Ishte zhdukur prej 5 ditësh, gjendet i vetëvarur 67-vjeçari në Fier

Një ngjarje e rëndë është shënuar sonte në fshatin Daullas të Fierit.

Sipas policisë, sot rreth orës 20:00, në fshatin Daullas është gjetur dyshohet i vetëvarur shtetasi K. G., 67 vjeç, banues në Fier.

Njoftimi i policisë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:00, në fshatin Daullas është gjetur dyshohet i vetëvarur shtetasi K. G., 67 vjeç, banues në Fier.

Ky shtetas është shpallur në kërkim në datë 30.07.2021 për largim nga banesa dhe sipas familjarëve vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment