Ja se kur rikthehen shirat

0
161

14 Marsi festohet nga shqiptarët si dita e verës. Kjo datë njihet si kufiri ndarës midis dimrit dhe pranverës, koha kur duhet të heqim xhupat dhe të lehtësohemi nga veshjet. Por si do të jetë moti deri në datën 14 Mars? Ja parashikimi paraprak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here