Janë vendosur pranë qendrave të votimit, KQZ mbyll disa zyra elektorale në vend

0
123

KQZ ka vendosur këtë të shtunë mbylljen e disa zyrave elektorale nga disa forca politike.

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi bëri me dije se shkak për mbylljen është vendosja e tyre pranë qendrave të votimit.

 “Vendosim urdhërimin e mbylljes se zyrës elektorale së PS në Shkozet, në Kavaje 1 yrë elektorale, një në Kukës, zyrat e BF afër shkollës Naim Frashëri dhe Gustav Mero, Rrug. M.Tutulani, pranë A.Xhuvani në Elbasan, 1 në Kukës, PD pranë liceut…”- tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here