Java e fundit e prillit, moti sjell të papritura

0
125

Meteoalb parashikon se fillimi i javës që vjen do të sjellë sërish mot të paqëndrueshëm dhe reshje shiu.

Sipas Meteoalb, e hena sjell kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në orët e pasdites.

Fillimin e mbrëmjes vranësirat bëhen të dukshme në territor, ndërsa shira të izoluar  priten në ekstremin verior të vendit.

Shkruaj nje koment