Joshte vajzat ruse e ukrainase dhe i shfrytëzonte për prostitucion, arrestohet shqiptari

0
65

Autoritet italiane kanë arrestuar një 48-vjeçar shqiptar të dënuar me 3 vjet e 4 muaj pasi akuzohet për shfrytëzim prostitucioni.

 Sipas mediave italiane, shqiptari, joshte vajza nga Rusia dhe Ukraina për në Bolonja, duke pretenduar se do i bënte “shoëgirls”.

Sapo ato shkonin në Itali, ai i shfrytëzonte për prostitucion. Një prej tyre e denoncoi në Polici, por fillimisht 48-vjeçari ka arritur të arratiset

Shkruaj nje koment