Ka nisur aksioni……

0
400

Gazetari Aulon Kalaja, ka gjetur nje zgjidhje sa origjinale dhe aktuale per etiketimin e cdo kontejneri mbeturinash. Mesa duket ka pasur parasysh keshillen e deputetit socialist Blushi ku dje ne parlament, beri thirrje per vendosjen e emrave te deputeteve qe votuan importin e plehrave, ne cdo kazan mbeturinash.

 

 

Shkruaj nje koment