Kanabis ne Tepelene, arrestohet 29 vjecari

0
48

Aksion antikanabis ne Tepelene. Policia arrin te zbuloje 20 rrenje kanabisi ne fshatin Dragot nderkohe qe ka arrestuar kultivuesin e tyre. Burinet bejne te ditur se eshte arrestuar ne flagrance Visar Bisha 29 vjec. Ky i fundit kishte mbjelle 20 rrenjet e kanabisit ne nje hapesire te vecuar ne thellesi te pyllit te fshatit. Mbi 29 vjecarin rendon vepra penale e kultivinit dhe prodhimit te lendeve narkotike. Ne 10 ditet e fundit ky eshte rasti i trete qe policia e Gjirokastres zbulon kanabis.

Shkruaj nje koment