Kanabisi i ndarë në doza gati për t’u shpërndarë, pranga të riut në Ksamil

0
63

Kishte ndarë lëndën narkotike në doza gati për ta shpërndarë, por ndërhyrja e policisë i prishi planet e një të riut në Ksamil.

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë shtetasi A. S., 21 vjeç, banues në Fier.

Ndalimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën ku ky shtetas qëndronte me qira, në Ksamil, iu gjetën dhe iu sekuestruan 61 doza me lëndë të dyshuar narkotike kanabis sativa.

Shkruaj nje koment