Kapen 3 automjete të vjedhura në pikat kufitare

0
168

Një 40-vjeçar nga Kosova është vënë nën hetim pasi u kap në Morinë duke transportuar me 2 makina të vjedhura  drejt në Çekisë dhe Gjermanisë.

Ndërkohë edhe një 49-vjeçar tjetër është nën hetim pasi u kap në Portin e Durrësit me një automjet të vjedhur në Itali.

Të tria makinat janë bllokuar për verifikime të mëtejshme.

Shkruaj nje koment