Kapen rreth 69 kg marijuanë, arrestohen 4 shqiptarë

Katër shqiptarë dhe një grek janë arrestuar, ndërkohë një tjetër shqiptar është shpallur në kërkim në një operacion të policisë greke për goditjen e trafikut ndërkombëtar të drogës.

Operacioni u zhvillua njëkohësisht në Artemidha, Renti dhe Spata të Athinës.

Jane sekuestruar 68 kg 840 gram marijuanë, 15 250 euro, 26 fishekë, karikator, 18 celularë, 2 automjete dhe bllokues valësh.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment