Kapet Përmetari i shpallur në kërkim për trafikim lënde narkotike

0
50

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga pak çaste më parë një të ri të shpallur në kërkim.

I arrestuari prej dy ditësh qëndornte në arrati.

Në pranga ka përfunduar 18-vjeçari Spiro Sakollari nga fshati Kuqar i Përmetit.

18-vjeçari është kapur në Këlcyrë vetëm pak minuta më parë.

Ai akuzohet për kultivimi dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Policia dhe grupi hetomor në Gjirokastër po punojnë për zbardhjen e plotë të aktivitetit të 18-vjeçarit, tashmë të arrestuar.

Shkruaj nje koment