Kategoria e Dytë/ Flamurtari shkatërron Përmetin me 6 gola

Ditën e sotme u luajtën 9 ndeshje në Kategorinë e Dytë, të vlefshme për javën e katërt.

Në Grupin B, Flamurtari shkatërroi me shifrat 6-0 Përmetin, në një sfidë ku vlonjatët u shfaqën në formë të shkëlqyer. Sopoti mori një fitore me vuajtje, teksa triumfoi 2-1 ndaj Luftëtarit.

Ndërsa Tepelena u mposht nga Këlcyra me shifrat 2-0. Memaliaj-Albpetrol dhe Labëria-Naftëtari u mbyllën në barazim.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment