Kërcënoi dhe rrahu ish-dhëndrin, procedohet penalisht 55-vjeçari në Pogradec

0
108

Një 55-vjeçar nga Pogradeci është proceduar penalisht, pasi ka kërcënuar ish-dhëndrin e tij dhe më pas e ka rrahur.about:blank

“Po këta specialistë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. K., 55 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, pasi dyshohet se ka kanosur me fjalë një shtetas (ish-dhëndrri i tij), dhe ka ushtruar dhunë ndaj tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Materialet procedurale i kaluan prokurorive të rretheve gjyqësore Korçë e Pogradec, për veprime të mëtejshme.

Shkruaj nje koment