“Koha për punë tjetër”, a po paralajmëron Erion Braçe largimin nga politika?

0
118

Deputeti socialist, Erion Braçe ka ngjallur dyshime kohët e fundit me statuset e tij në rrjetet sociale, duke paralajmëruar një largim të mundshëm nga politika.

Së fundmi, Braçe ka akuzuar kreun e Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla se ka urdhëruar bllokimin e amendamentit që mbron bujkun në raport me tregtarin.

Ai e cilëson urdhrin e Ballës për të votuar kundër, një akt që reflekton padituri, ligësi dhe smirë.

Në fund të statusit, deputeti socialist shkruan se ka ardhur koha për “të kërkuar punë tjetër!”.

Shkruaj nje koment