Komisioni i Ligjeve miraton ndryshimet për Komisionet Hetimore

0
75

Komisioni i Ligjeve ka miratuar ndryshimet e propozuara nga deputetja e PS Ermonela Felaj për Komisionet Hetimore.

Me 15 vota dhe asnjë kundër, ndryshimet pritet të votohen në seancën e fundit parlamentare të 21 dhjetorit.

Ndërsa dy nismat e tjera të sjella në Kuvend nga Edmond Spaho dhe Jorida Tabaku nuk u diskutuan.

Shkruaj nje koment