Kontrabande me dele , procedohet 29 vjeçari ne Kelcyre

0
219

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Financiare referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. Ç., 29 vjeç, banues në Berat, pasi është kapur në qytetin e Këlcyrës, duke transportuar bagëti të pamatrikulluara, që dyshohet se janë kontrabanduar

Shkruaj nje koment