Koronavirusi/ Qytetarët indinjohen me mesazhet e Edi Ramës

Mesazhet dhe telefonatat e kryeministrit Edi Rama për Koronavirusin duket se janë kthyer në bezdi për qytetarët të cilët janë indinjuar me këto të fundit. Ata kanë ‘shpërthyer’ ndaj operatorëve telefonik që kanë lejuar diçka të tillë të hyjë në privatësit e qytetarëve.
Këto janë disa nga ankesat e qytetarëve shqiptarë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment