Kreu i opozitës Lulzim Basha sot në Libohovë

0
56

Lideri i opozites shqiptare Lulzim Basha zbret mbasditen e sotme ne jug te vendit.

Takimi me demokratet e Libohoves. Nepravishtes, Zagories, Bulos, Laboves, Suhes etj parashikohet te organizohet ne oren 18:00 te dites se sotme. Takimi ne fakt ishte ne axhenden e zotit Basha prej nje jave dhe vetem sot konkretizohet ne qender te qytetit te Libohoves.

Prezent ne kete takim parashikohet te jete ish deputeti i Qarkut te Gjirokastres Dr. Tritan Shehu, koordinatori i PD per Qarkun e Gjirokastres Ervin Salianji, anetari i KKPD dhe keshilltari i zotit Basha per ceshtjet vendore dhe decentrazimin e pushtetit lokal Roland Bejko dhe kreu i PD per Gjirokastren Dasho Aliko.

Shkruaj nje koment