Kryetari i PD Gjirokastër, ka një urim të vecantë për nxënësit

0
123

Kreu i PD Gjirokaster Dasho Aliko, ne celjen e sezonit te ri shkollor per kete vit, ka uruar nxenesit dhe mesuesit e Qarkut Gjirokaster.

Ne nje status ne rrjetin social FCB, zoti Aliko ka dhe nje urim te vecante per vogelushet qe ulen per here te pare ne bangat e shkolles.

Urimi i plote i kryedemokratit Dasho Aliko per nxenesit e Gjirokastres.

Sot eshte dita e pare e shkolles e sezonit 2019-2020. Si kryetar i PD Gjirokaster apo dhe si prind, dua te percjell urimet me te perzemerta per qindra vajza, djem, mesuese dhe mesues qe nisin garen e dijes kete vit shkollor! Nje urim shume i veçante per voglushet qe ulen per here te pare ne bangat e shkolles! Shendet, mbaresi, suksese ne mesime per te gjithe ata dhe familjet e tyre!!

Shkruaj nje koment