Kush është i riu që i’u grabitën 1 milionë lekë në Përmet

0
51

Vjedhjet në në Qarkun e Gjirokastrës nuk kanë të ndalur. Një tjetër rast është shënuar kësaj here në Përmet në fshatin Surupull, ku shtetasit Ervin Jace i kanë marrë një shumë prej 100.000 lekësh.

Burime nga nga policia lokale bëjnë me dije se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autoreve te cilet kane ikur ne drejtim te paditur.

Shkruaj nje koment