Lajm i fundit/Gati arrestimi i Arben Ahmetajt, Gjiknuri ka foto me Habilajt

0
122

Gazetarja e kronikes, Anduena Llabani deklaron se ka informacione se edhe dy ministra te qeverise Rama, do te shkojne ne qelite VIP qe po pergatiten.

Duke folur në emisionin “Oktapod” në Vizion+, ajo tha se bëhet fjalë për ministrin Gjiknuri dhe Ahmetajn.

Keto video kane ardhur nga amerikanet, dhe se shpejti do te kete veprime. Në njërën nga videot paraqitet ministri Gjiknuri me njërin nga vëllezerit Habilaj teksa janë krah për krah në Vlorë në periudhën e zgjedhjeve.

Shkruaj nje koment